Oferta dla osób indywidualnych

W ramach oferty dla osób indywidualnych proponujemy udział w zajęciach podzielonych na 4 bloki tematyczne. O dostępności i tematyce poszczególnych zajęć mogą się Państwo dowiedzieć z kalendarza zamieszczonego na dole strony oraz z menu „Wydarzenia”.

1. Las dla rodziny.

Zajęcia przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku 2-14 lat. Każdy temat zajęć jest przeznaczony i dostosowany do konkretnego przedziału wiekowego (np. dzieci 2-3 lata, albo dzieci 7-12 lat) dlatego też prosimy o przychodzenie z dziećmi tylko w wybranym przedziale wiekowym.

Las dla rodziny to wspaniała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie na zabawach połączonych z poznawaniem życia mieszkańców warszawskich lasów. Staramy się aktywizować nie tylko dzieci, ale i rodziców, którzy również mogą dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat zwierząt oraz pomóc swoim dzieciom w wykonywaniu różnorodnych zadań.

2. Las dla dociekliwych.

Zajęcia przeznaczone dla dorosłych i starszej młodzieży (od 14 roku życia).

Las dla dociekliwych to nasza propozycja dla wszystkich, którzy kochają las, dziką przyrodę i odczuwają chęć poznawania niezwykłego świata zwierząt, roślin i grzybów. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i staramy się organizować zajęcia, na których w atrakcyjny sposób pokazujemy wybrane elementy ekosystemu leśnego. Zajęcia w formie prelekcji i warsztatów poruszają zagadnienia związane z funkcją i wykorzystaniem lasów. Prowadzone są przez ekspertów z danej dziedziny, dlatego też każdy uczestnik może zapoznać się z rzetelnie przekazywaną wiedzą. Spotkania stwarzają możliwość poznania rodzimych gatunków roślin oraz zwierząt.

3. Las dla zmysłów.

W zależności od trudności proponowanych aktywności, zajęcia mogą być przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Las dla zmysłów to przede wszystkim zajęcia artystyczno-rzemieślnicze podczas których będzie można wykonać przedmioty użytkowe i ozdobne inspirowane lasem. Będziemy również proponować tematy dla osób szukających ekspresji artystycznej w lesie – zajęcia fotograficzne, malarskie czy taneczne to tylko część propozycji na pobudzenie zmysłów w lesie.

4. Las dla zdrowia.

W zależności od trudności proponowanych aktywności, zajęcia mogą być przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Las dla zdrowia to nasza propozycja zajęć dla każdego, kto lubi aktywnie wypoczywać na łonie przyrody. Uczestnicy zajęć, pod okiem wykwalifikowanego trenera pracują nad poprawą swojej kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, poznają techniki relaksacji oraz uczą się jak zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa, któremu siedzący tryb życia zdecydowanie nie służy.

 

Informacje praktyczne:

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem: REGULAMIN

Zapisy na zajęcia dla osób indywidualnych prowadzimy w systemie miesięcznym. 24 dnia każdego miesiąca uruchamiamy zapisy na zajęcia odbywające się w kolejnym miesiącu.

Wszystkie prowadzone przez nas zajęcia są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przed dokonaniem zapisu bardzo prosimy o upewnienie się komu dedykowane są poszczególne zajęcia.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa prosimy o kontakt telefoniczny na numer 506 395 592 lub informację na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy na wszystkie zajęcia odbywają się na stronie: https://zapisyedukacyjne.cepl.waw.pl/#/registration/step1

Wydarzenia

Listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30