Las dla zdrowia

Las dla zdrowia – zajęcia sportowe

Raz w tygodniu zapraszamy na zajęcia nordic walking w Lesie Kabackim połączone z ćwiczeniami relaksacyjnymi w CEPL oraz zajęcia biegowe.

Miejskie życie we współczesnej Warszawie często wiąże się z dużym pośpiechem i stresem. Z każdej strony otaczają nas pędzący ludzie oraz gwar dużego miasta. Według wielu osób czas spędzony w otoczeniu lasu jest bardzo dobrym sposobem na odpoczynek. Jest też świetnym miejscem do uprawiania sportu. Świeżego powietrza, ciszy i przestrzeni jaką nam oferuje nie zastąpi żadna siłownia.

Las dla zdrowia to nasza propozycja zajęć dla każdego, kto lubi aktywnie wypoczywać na łonie przyrody. Uczestnicy zajęć, pod okiem wykwalifikowanego trenera pracują nad poprawą swojej kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, poznają techniki relaksacji oraz uczą się jak zadbać o zdrowie swojego  kręgosłupa, któremu  siedzący tryb życia zdecydowanie nie służy. Obecnie prowadzimy zajęcia nordic walking połączone z rozciąganiem różnych partii mięśni oraz zajęcia biegowe w Lesie Kabackim. W zajęciach mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby, niezależnie od kondycji i wieku. Wszystkie zajęcia rozpoczynamy przy pętli autobusowej przy stacji metra Kabaty i kończymy w Centrum. 

Wszystkie nasze zajęcia są bezpłatne i można na nie zapisać się tutaj.

 zdrowy kregoslup2las dla zdrowia www

Wydarzenia